Jana Novotná

* 24. října 1979 – † 18. listopadu 2022

Jana se narodila a vyrostla ve vesnici nedaleko Prahy. Její dětství bylo plné radosti, hravosti a nevinnosti. Jana byla oblíbená mezi svými vrstevníky a vždy se snažila být pozitivní a podporovat ostatní. Její mládí bylo obdobím, kdy se utvářel její charakter a hodnoty, které si přenesla do dospělosti.

Jana byla oddaná manželka a milující matka dvou dětí. Její rodina byla pro ni nejdůležitější a vždy se snažila být pro ně oporou a zdrojem lásky. Kromě toho měla Jana mnoho přátel, s nimiž sdílela svůj život, radosti i starosti. Její smích a přátelská povaha jí získala mnoho srdečních vztahů.

Jana byla úspěšná v oboru, který jí naplňoval a v němž se cítila vášnivě. Během své kariéry dosáhla mnoha úspěchů a získala si respekt svých kolegů a nadřízených. Její odhodlání a pracovitost jí umožnily překonávat překážky a dosáhnout svých profesních cílů.

Ačkoli nás Jana opustila velmi předčasně, její odkaz zůstává navždy v našich srdcích. Její život byl plný lásky, radosti a úspěchů. Při vzpomínce na Janu si připomínáme, jak cenný je čas strávený s blízkými a jak důležité je žít život naplno. Ať už je Jana kdekoliv, bude navždy s námi ve vzpomínkách a v našich srdcích.

Místo posledního odpočinku

Foto vzpomínky ze života